Montuji lešení pro provádění zateplení budov a rodinných domů, rekonstrukce fasád starých bytových domů bez zateplení, lešení pro montáže ocelových konstrukcí, lešení pro montáže potrubí, lešení pro sanace mostů, lešení pro nástavby na bytových domech, lešení pro kontaktní zateplovací systémy, lešení pro provětrávané fasády, lešení pro jeřábové dráhy a další práce kde je potřeba použít lešení.

Fasádní lešení

Prostorové lešení

Pojízdné lešení

Nabízím hliníkové pojízdné věže, provádím schodišťové věže pro komfortní přístup na montované konstrukce hal nebo v případě, že je potřeba pracovat na střeše objektu a současně do objektu nevstupovat.

Dále poskytuji též přepravu materiálu nákladními vozy do 4 tun nákladu.

Díky velké zásobě všech možných komponentů jsem schopen z rámového lešení šíře 0,7 realizovat prakticky jakkoliv technicky náročnou stavbu.

V případě, že jde o velmi složitou stavbu, kde rámové lešení použít nelze, či rámové lešení nevyhovuje potřebným zatížením, lze použít lešení modulové. Modulové lešení je prakticky použitelné jako klasické lešení trubkové, avšak s několika výhodami. Má větší únosnost, má ocelové podlahy, je kompletně pozinkované a je rychle stavitelné. 

Vypracovat

nabídku

Kontakt

František Novák 
Člen ČESKOMORAVSKÉ KOMORY LEŠENÁŘŮ, z.s.
OZO: č. 0039/2010/OZO I.

Skořepka 4/1056
Praha 1-Staré Město
110 00

06156673
DIČ CZ8506140016

+420 770 600 646

Elektronická vizitka